Spicy Valentine’s Day!
1 op 5 Belgen koopt elke maand erotische speeltjes
Maandag 14 februari 2022 — De meeste liefdevolle dag van het jaar! Valentijnsdag is een dag om te vieren: van een romantisch etentje met je wederhelft tot een treat yourself!-selfcare-avondje of gewoon een gezellig uitje met vrienden. Klarna, wereldwijd toonaangevende dienstverlener op het gebied van bankieren, betalingen en shopping diensten, dook in enkele pikante koopgewoonten voor V-Day.
En wat ontdekten we? Ongeveer 1 op 5 (17%) Belgen koopt maandelijks erotische speeltjes. Als we inzoomen op wereldniveau, staat de VS op de eerste plaats: 1 op 3 (29%) mensen schaffen zich maandelijks erotische speeltjes aan, ruim boven het globaal gemiddelde (19%). België deelt de zesde plaats met Duitsland en Zweden.
Gen Z houdt het meest van pikante speeltjes
Net alsl elders in de wereld spant Gen Z in België de kroon: maar liefst 36% koopt maandelijks erotische speeltjes, op de voet gevolgd door Millennials (31%). Gen X (10%) en Baby Boomers (2%) wisselen iets minder frequent van pikante gadgets. Ietwat verrassend? Wereldwijd kopen singles én koppels met kinderen het vaakst erotica (België: 40% singles en 38% koppels met kinderen). De meest 'avontuurlijke' Belgen wonen in onze hoofdstad. Bijna de helft (42%) van de Brusselaars waagt zich online of offline aan de aankoop van een nieuw erotisch speeltje.
Over Klarna |